566 663 115
urad@obecheralec.cz

Restaurace a ubytování

Restaurace U mostu

Restaurace s barem a salónkem vhodném pro pořádání srazů či oslav. Celoroční provoz, v létě zahrádka.

Kontakt: Iva Hromádková Kopecká, tel.: 739 496 947,

Hotel Žákova hora

Možnost pořádání školení, seminářů či prezentací firem, hotel je svojí polohou ideální k různému sportovnímu vyžití jako je turistika, cykloturistika, koupání, lyžování apod. Ubytovací kapacita do 30 osob ve dvou nebo třílůžkových pokojích, restaurace s barem, kulečník, vinárna, posilovna. 

Kontakt: www.hotelzakovahora.cz

Chalupa na Kolářce

Samostatná chalupa v romantickém prostředí Českomoravské vrchoviny, bývalá hájovna, stojí na samotě u lesa, přibližně 2 km od obce Herálec pod Žákovou horou v místní části Brušovec. V nově zrekonstruované stodole možnost pořádání svateb s kapacitou 100 osob.

Kontakt: Jan Bezchleba, tel.: 602 185 028, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., http://www.brusovec.unas.cz/

Apartmány ve dvoře

Apartmány jsou situovány v obci Herálec. Malebné zákoutí Českomoravské vrchoviny, s nedotčenou přírodou v srdci Vysočiny nabízí nádherné pěší výlety do přírody, houbaření, kola, běžky, nejvyšší skálu Žďárských vrchů Devět skal či nedaleké památky UNESCO. To vše v pohodlí komfortně zařízeného apartmánu.

Kontakt: Ondřej Bureš, tel.: 608 266 432, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 

http://www.apartmanyvedvore.cz/

All Rights Reserved, Obec Herálec © 2020 Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.
Textová verze | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti