566 663 115
urad@obecheralec.cz

Firmy v obci

ANITA Moravia s.r.o.

Více než 130 let zkušeností, kvalita, funkčnost, komfort a v neposlední řadě také know-how řadí firmu Anita mezi významné dodavatele dámského spodního prádla a plavek, obzvláště ve velkých velikostech. V naší nabídce naleznete luxusní spodní prádlo Anita Rosa Faia, funkční tvarující prádlo Anita Comfort, spodní prádlo pro nastávající a kojící maminky Anita Maternity, sportovní spodní prádlo Anita Active, zdravotní spodní prádlo Anita Care a kolekce plavek obohacené různými módními doplňky (parea, šátky, sukně, šaty, plážové tašky atd.).  

V areálu firmy se nachází také firemní prodejna (otevírací doba: ČT-PÁ 09:00 – 18:00, SO 08:00 – 14:00).                                                                                                                                              

Kontakt: + 420 566 653 611 nebo + 420 603 583 752, E-Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.anita.com

 

Domestav s.r.o.

Výroba a prodej nábytku z masivu včetně matrací, výroba bukové a smrkové spárovky, prodej plošných materiálů, prodej nábytkového kování, výroba a prodej mobilních domů Freehouse v různých variantách. Podnikové prodejny Herálec, Hlučín, Praha, Brno, Plzeň. Velkoobchodní zastoupení po celé ČR i Slovensku.  

Kontakt: Domestav s.r.o., 592 01 Herálec 140, telefon: 566 663 299, 777 797 321  email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.domestav.cz

 

Elektromontáže Miroslav Bodlák

Silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, elektronické zabezpečení objektů (Jablotron), kamerové systémy, dálkově ovládané topení, systémy strukturované kabeláže a rozvodů pro TV a SAT, domovní telefony a jiné. Zajištění elektrorevize. 

Kontakt: tel.  775 35 2546 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Dřevostavby Bartoš s.r.o.

Rodinné domy na klíč i v různém stupni rozestavěnosti, sádrokartony, zateplování budov, zednické práce. 

Kontakt: Jaroslav Bartoš, mobil: 728 311 281, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.bfdrevostavby.cz

 

Hana Teplá

Účetnictví, daně, mzdy, DPH atd. Rychle, levně a spolehlivě! 

Kontakt: 592 01 Herálec 446, mobil: 721 364 565, Webové stránky

 

Irena Schlosserová

Vedení účetnictví: kompletní vedení daňové evidence, účetnictví včetně zpracování mezd, podkladů pro banky a dotační programy. 

Kontakt: 592 01 Herálec 480, tel. 566 663 035, mobil: 603 478 256

 

Ing. Jiří Svoboda – projekce a inženýrská činnost

Nabízíme studie, projekty rodinných domů, zajištění stanovisek, povolení apod., dále výběrová řízení, dozory, případně zajištění i samotné realizace, poradenskou činnost a zajištění mnoha ostatních (stavebně-technické a statické posudky, odhady nemovitostí, převody majetku, legalizace staveb, apod.)  

Kontakt: Ing.Jiří Svoboda, mobil: 775 205 455, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. web: www.projekty-svoboda.webnode.cz, nebo www.rshlinsko.cz

 

Montáže Vais

Zajišťujeme veškeré suché výstavby a montážní práce. Nabízíme sádrokartony, minerální podhledy, podlahy či obklady. Montujeme kuchyňské linky. 

Kontakt: tel. 603 720 871, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.vais.kvalitne.cz

 

Ondřej Bureš

Provádíme elektro montážní práce, dodáváme elektroinstalační materiál, revizní zprávy, kamerové systémy a zabezpečovací systémy JABLOTRON. Kompletní dodávka elektro prací na klíč.  

Kontakt: Ondřej Bureš, 592 01 Herálec 428, mobil: 608 266 432, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.elektrobures.cz

 

PK Izolace s.r.o.

Výrobce izolačních materiálů pro stavebnictví, především fólií proti vodě a radonu. Firma vyrábí a pronajímá stroje pro svařování vyráběných izolačních fólií, spolupracuje s autorizovanými osobami v oboru posuzování a návrhu staveb a provádí také zaškolování aplikačních firem. 

Kontakt: www.pkizolace.cz

 

Radim Zástěra

Výroba ocelových konstrukcí a těles, nástrojařské práce, příprava a zhotovení technických návrhů. Vyrábíme ocelové prvky pro stavby a domácnost – brány, ploty, regály, přístřešky, balkónové konstrukce, schody, zábradlí, ocelové konstrukce pro stavby a jiné. 

Kontakt: 592 01 Herálec 351, mobil: 607 979 995 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Stavební firma Stodola Jiří

Provádíme kompletní dodávky na klíč, rekonstrukce objektů, obklady, dlažby, koupelny, jádra, zateplovací systémy, demolice, zemní práce, tesařské a pokrývačské práce, montáž, sádrokartonu, tepelné izolace, stavby bazenů, Wellness, terasy, altány, elektroinstalace.   

Kontakt: Jiří Stodola, 592 01  Herálec, mobil: 724257407, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.stodolavysocina.cz

 

Zdeněk Gregor

Provádíme veškeré stavební, zemní a výkopové práce.  

Kontakt: Zdeněk Gregor, 592 01  Herálec 391, mobil: 775 332 276, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web: www.stavimrad.cz

 

Pavel Troníček

Montáže, opravy, revize – plynu, vody, topení včetně regulací, elektroinstalace, práce ve výškách. Kompletní dodávky kotlů na plyn, tuhá paliva…, krbových kamen, akumulačních nádrží, solárních systémů a tepelných čerpadel, kompletní realizace koupelen včetně vybavení.  

Kontakt: Pavel Troníček, 592 01 Herálec 82, mobil: 723 377 669, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

All Rights Reserved, Obec Herálec © 2020 Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.
Textová verze | Mapa stránek | Prohlášení o přístupnosti