Přeskočit navigaci

Obec Herálec

Pohled na obec ze školy

Farnost Herálec

Farnost Herálec

3. Sportovní ples
3. 3. 2012

Vyhledávač firem

FIRMY V NAŠÍ OBCI


Myslivecký ples 2011

Pavel Dítě · 24. 01. 2011 · přečteno 1866x · komentáře: 0

Herálecká plesová sezóna 2011 začala ve velkém stylu. Tancovalo se a zpívalo až do rána.

V sobotu 15. ledna 2011 připravilo místní myslivecké sdružení tradiční Myslivecký ples. Začátek plesu byl naplánován na 19:30 a v tuto dobu opravdu začala hrát hudba, která hned přilákala na parket první tanečníky.

Po uvítacím proslovu pana Víta Maštalířského a několika hudebních sériích následovalo první předtančení v podáních tanečních mistrů ČR z Hlinska Renaty Petříčkové a Josefa Češka s ukázkou společenských tanců. Ladné pohyby tanečníků vytvářely dojem, že se téměř vznáší.

Několika tanečními vystoupeními se předvedly také děvčata z herálecké základní školy. Diváci viděli nejen skupinové tance, ale také tance ve dvojicích, kde měly slečny prostor předvést, jaký mají talent.

Až do ranních hodin se o zábavu starala skupina MAT-4 ze Skutče. Kvalitu hraní dokazoval stále zaplněný parket. Více než 300 platících diváků se náramně bavilo.

Sérii předtančení zakončili opět taneční mistři, kteří předvedli ukázku latinskoamerických tanců. Opravdu krásné vystoupení.

Nechyběla ani tradiční kuchyně, tentokrát se podával výborný zvěřinový guláš a kančí pečeně. Podle pořadatelů se prodalo více jak 300 porcí. Zvěřina je pro většinu lidí vzácná.

Pořadatelé opět připravili bohatou tombolu. Letos bylo připraveno dostatek losů a snad každý si alespoň několik losů stihl zakoupit. Hlavním tahákem bylo domácí kino, návštěvníci však mohli vyhrát kýtu z divočáka, postel, několik krásných obrazů, lyže, dárkové koše, atd. Pořadatelé děkují všem sponzorům za dary.

První tři hlavní ceny získali:

Pořadatelé děkují všem návštěvníkům za účast, sponzorům za věnované ceny a již dnes zvou na Myslivecký ples 14. ledna 2012.

Související:

Komentáře

Článek ještě nebyl komentován.

přidat komentář

Váš komentář ke článku

 

© 2011 Obec Herálec · webmaster · RSS
TOPlist